Recenzja Softonic

Dzieci w przedszkolu: Darmowe gry edukacyjne dla dzieci i małych dzieci.

Dzieci w przedszkolu: Darmowe gry edukacyjne dla dzieci i niemowląt

Zebraliśmy wiele darmowych gier edukacyjnych dla niemowląt i dzieci. Te gry edukacyjne pomogą im nauczyć się podstaw matematyki, kształtów, kolorów, liczb, liczenia i malowania. Każda gra ma swój poziom trudności. Możesz wybrać między grą jednoosobową lub dwuosobową. Możesz grać przeciwko komputerowi lub dzieciom. W grze jednoosobowej masz możliwość gry przeciwko komputerowi. Gra dwuosobowa jest bardzo zabawna!

Będziesz miał możliwość wyboru spośród gier edukacyjnych w następujących kategoriach:

Puzzle

Dopasowywanie

Liczby

Wzory

Kształty

Kolory

Malowanie

Kolorowanie

Pianino

Możesz wybrać, czy chcesz grać w gry edukacyjne jako dziecko, nauczyciel lub rodzic.

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Kiddos in Kindergarten

Czy próbowałeś Kiddos in Kindergarten? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.